Шкільний астрономічний вісник "Астрограф"
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Статистика
Сайт вчителів фізики міста Рівного
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу


Для всебічного розвитку просторової уяви мікроскопічних процесів та логістики зв'язків пропонуємо певну підбірку певних  навчальних комплексів викладання окремих навчальних предметів розроблених місцевим ПП "Контур плюс", а саме:
 Викладання фізики в 7 класі.     
    За допомогою якого можна не тільки проводити теоретичні заняття, а й робити експрес опитування та організовувати лабораторні роботи. Віртуальні флеш анімації повністю пояснюють сутність явищ та процесів (так і внутрішніх процесів в середині речовини).
                                           

Зручне меню з ліва дає змогу вчителю контролювати структуру (або змінювати черговість етапів уроку) в процесі ходу уроку.Доповненням до навчального комплексу для викладання фізики 7 - мих класах став наступний проект ПП "Контур плюс": "Віртуальна фізична лабораторія"
                   
Демонстраційний ролик: http://www.youtube.com/watch?v=_zNL1kBiDb8&feature=player_detailpage

 
Окремі уроки з ППЗ "Хімія 9кл" будуть корисні й на уроках фізики (чи то при вивченні електролізу, або ковалентного ряду, навіть радіоактивності). 
                   
Зрозуміло охопити всі педагогічні програмні засоби відразу не можливо, проте ми будемо в подальшому прагнути вас знайомити з новинками, які вже сьогодні використовуються на базі нашого закладу НВК "Колегіум" та в "Лабораторії творчого вчителя".
Демо ролик ППЗ "Хімія 9кл" за цією силкою:http://www.youtube.com/watch?v=FyqXiCeS3hU&feature=player_detailpage


Цей перелік навчальних комплексів є демонстраційним.
Він познайомить Вас із продукцією приватного підприємства "Контур плюс".
Оберіть продукт, який Вас зацікавив, і запустіть програму встановлення (інсталяції).
Бажаємо приємного перегляду та запрошуємо до співпраці !

Телефон для довідок: 0 (0362) 430043

Розробник: приватне підприємство "Контур плюс"
Copyright © ПП «Контур плюс», 2008 р.
Електронна пошта: support@csot.rv.ua
Веб-сторінка: http://www.csot.rv.ua
Інтернет-магазин: http://www.nova.rv.ua



   

Реформа освіти по-американські: замість вчителя - Інтернет, замість підручника - YouTube

Реформа освіти по-американські: замість вчителя - Інтернет, замість підручника - YouTube

Освіта XXI століття має бути доступнішою. Завдяки Інтернету, знання можна отримувати у будь-якій точці планети – так вважають у Силіконовій долині.

Реформувати освіту – таке завдання перед переобраним президентом Бараком Обамою поставила впливова газета «Financial Times». Адже нинішнє навчання - дороге і не завжди відповідає потребам високотехнологічної економіки. «Нинішня економічна політика не може врегулювати питання високої вартості навчання. Революція інформаційних технологій має сприяти створенню недорогих он-лайн університетів. Уряд повинен очолити цей процес, надаючи гранти вищій школі, щоб завдяки Інтернету знизити витрати на навчання», - пише видання. Швидким темпом і розкутим читанням Салмон Хан нагадує ді-джея на радіо, однак не веде розважальну програму. Він створює навчальну програму з математики. І простими словами пояснює правила, одночасно зображаючи їх на моніторі. Цей ролик потім викладає в YouTube. Технологію Сал вигадав випадково. Він був фінансовим аналітиком у Бостоні, а його двоюрідна сестра в Новому Орлеані мала в школі проблеми з математикою. Салмон допомагав їй вечорами по телефону. Дівчинка згодом стала відмінницею, а інші родичі теж попросили допомоги. «Я створив програму, щоб не повторювати те саме всім родичам. Мій друг якось порадив: запиши все на відео і виклади на YouTube. Я подумав, що це безглузда ідея – адже там переважно показували котів, які грають на піаніно. Але потім зробив так, і моїй сестрі уроки в Інтернеті сподобалися більше, ніж я реальний», - розповідає Хан. 2010-ого Сал відкрив свою академію, уроками якої нині користуються мільйони людей, у кожній країні є свій учень. Хан реформує освіту. Він вважає, що традиційна схема навчання – коли вчитель розказує, а учні записують – неефективна. «30 дітей у класі, і вчитель перед ними розказує – діти записують. Вони активно не включені в процес навчання. Я вважаю - учень може в будь-який момент подивитися відеоурок. Якщо щось незрозуміло або забув формулу - передивиться. А час із вчителем витратити на обговорення найцікавіших проблем», - каже Сал. Детальніше....


    Відеоуроки пояснюють все наочно. Складні завдання просто на моніторі розкладають на простіші частини. І від учня одразу вимагають виконати вправу. Оцінку ставить система. Усе схоже на комп’ютерну гру.


   Microfoft запропонувала нову технологію спільного володіння ліцензійним програмним забезпеченням останнього покоління у віртуальному просторі всесвітньої павутини Internet з вільною точкою доступу в рамках одного навчального закладу чи школи. Віртуальний доступ до викладацького складу закладу, можливість отримати консультації безпосередньо чи дистанційно, бути у курсі всіх заходів та навчальних подій закладу - допоможе віртуальний календар системи, а віртуальна адресна книга допоможе зв'язатися із багатьма учасниками навчально - виховного процесу тоді, коли це потрібно... Все це так звані "хмарні технології" у навчальному процесі....




Корисні дані
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Мультимедія школі
Архів записів
Знаходження
Пошук
Copyright MyCorp © 2025